Choď na obsah Choď na menu
 


OZNAM!!!!!!!!!

21. 2. 2011

Začnem tým, že pred niekoľkými dňami som písala, že tu dlhší čas nebudem- už som naspať :) takže všetko by sa malo vrátiť do starých koľají

Po 2.: asi mesiac som tu nič nové nepridala, za to sa ospravedlňujem, ale mala som také prázdne obdobie :/ no čo aspoň ste si pozreli staré články :) (dúfam)

Po 3.: čo ma štve a neviem či to zmením, každý hovorí ako chodí a komentuje a pozerá články, ale ja prídem do administračného centra svojej stránky, pozriem návštevnosť plno ľudí, ale návštevnosť článkov sa skoro vobec nezmenila!

Po 4.: Som BAD SB, alebo niečo podobné? JE MI TO JEDNO- odkaz pre tých čo hodnota svoje sb. Sa uvedomte, nemám čas od rána do večera sedieť pri PC a obiehať, pozerať a komentovať články svojich sb. Robím tak raz za týždeň tak si na to prosím zvyknite. Nemám rada príkazy tipu: budeš obiehať minimálne 2x do týždňa. Už nie raz som sa ospravedlňovala, že nebudem stíhať, ale vaša vec! Teraz je moje ospravedlnenie oficiálne a dúfam že to každý uvidí!

Na koniec, aby ste vedeli, nie sme v škole, aby som sa musela osprvedlňovať za každú volovinu- nemám starosti ako sa obliecť, ale oveľa vážnejšie veci!

Na záver myslím že to je všetko čo som chcela povedať, ďakujem tomu kto si to prečíta až do konca :-* a hlavne kto to pochopí- ten bude naozaj zlatý človek :) a mne to pomôže