Choď na obsah Choď na menu
 


Farba tvojej povahy

18. 12. 2010

Ani ja som tomu zo začiatku neverila, ale presvedčila ma jedna kniha, kde som sa o sebe dozvedela veľmi veľa vecí.

Nechcem robiť reklamu tak tu napíšem len niečo.

Biela: si človek tichý, milý, ochotný vždy pomôcť, no niekedy ťa môžu ľudia využívať kvôli tvojej milej povahe. Maj sa vždy na pozore, a skús svoj život trochu viac okoreniť o nejaké zážitky, nájsť nových a dobrých priateľov, aby si sa necítil byť sám.

Žltá- si veľmi energický, žívý a usmievavý človek. Máš rád teplo a leto, a všetko čo je živé a zábavné. Si ale aj človek jemný a milý. Ľudia ťa majú radi, lebo im vieš vždy pomôcť a vypočuť.

Červená- o ľuďoch, ktorí majú radi červenú sa hovorí, že sú vášniví a vedia ľúbiť z celého srdca, vedia sa milovanému človeku úplne odovzdať. Ale napriek tvojej vášni si citlivý človek a sklamania ťa tak isto veľmi bolia. Ale zase sa nedáš len tak ľahko oklamať.

Ružová- si človek veľmi nežný, milý a súcitný. Máš rozum, ale väčšinou sa riadiš srdcom, lebo tvoje srdce je silnejšie. Ľudia ťa majú radi pre tvoj súcit, alebo zmysel pre humor. Možno sa snažíš svoju krehkosť skryť za svoj humor, aby si nebol až taký zraniteľný. A dobre robíš. Dávaj pozor, lebo ľudia s tvojou povahou zažívajú ťažké sklamania.

Fialová- originálny človek, ktorý má nejaký umelecký talent. Máš veľa cieľov, a si prísny k ostatným ale hlavne k sebe. Sebavedomý a múdry, ktorý to raz niekde dotiahne, len treba na tom pracovať, aj keď si myslíš, že to nejde, musíš sa postaviť a pokračovať.

Modrá- veľmi tichý, ale zase si človek, ktorý to má v hlave spočítané. Si veľmi mierumilovný, máš rád vo všetkom jasno a poriadok. Nemáš rád nové veci. Ale skús niečo nové, lebo zase stereotyp nie je dobrý.

Zelená- kľudný človek ako ty vie všetko riešiť s chladnou hlavou. Máš rád pokoj, kľud a mier. Nemáš ciele a tak sa ti nikdy nič nepokazilo ani si sa nesklamal. Vieš možno len približne čo chceš dosiahnuť ale povieš si že veď nejak bude. Ale tak sa to nerobí!

Čierna- o týchto ľuďoch si každý myslí, že sú veľmi emotívny a zlý. Ale to nie je pravda! Títo ľudia sú iný a nehanbia sa za to, majú vlastný štýl, vlastné názory. Možno sa cítia trochu nepochopení. Treba hľadať ľudí s podobným názorom, lebo len tí vás pochopia najlepšie.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Reading the new blood exigencies guidelines

(APewdaurnenese, 12. 10. 2018 22:36)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-pas-cher-tunisie/

Blood pressure - If you fancy know more

(APewdaurnenese, 28. 9. 2018 13:32)

Torsion bras de quelqu'un est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-posologie/

Drunk Blood Power - Federal Nerve

(ADathalusuab, 10. 7. 2018 5:01)

Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-bon-marche/

wooow

(katy, 27. 1. 2013 14:58)

To je supeeeer uplna pravda, ja mam najradšej modrú a som tichá! Toto je fakt NAJ!!

supeer

(Roxy, 18. 3. 2011 20:16)

ukázala som to kamke a aj jej sa to ľúbilo : )

Farby

(Melody, 13. 3. 2011 15:52)

bomba!!! totálne to sedí xD

I LOVE YELLOW...!

(Roxy, 5. 3. 2011 21:26)

žltučkááá :)